Ocena strony 2

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Agencja zatrudnienia

Agencja zatrudnienia

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się rekrutowaniem obcokrajowców, osób pochodzących z krajów wschodnich, takich jak Ukraina, Chiny czy Nepal. Proponujemy efektywne rozwiązania dla biznesu, dzięki którym ograniczysz koszta związane z zatrudnieniem oraz uporasz się z problemem braków kadrowych w firmie.

539
0
2
Doradca restrukturyzacyjny

Doradca restrukturyzacyjny

Prowadzone przez nas działania mają na celu prawne wsparcie podmiotów gospodarczych z różnych branż i o różnej wielkości. Doradca restrukturyzacyjny z warszawskiej kancelarii Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. udzieli Wam pomocy m. in. w kwestiach związanych ze zmianami w nowym prawie upadłościowym.

562
0
3
Pomoc w zakładaniu firmy

Pomoc w zakładaniu firmy

Zapraszamy przedstawicieli firm do skorzystania z porad podatkowych, dzięki którym pojawi się możliwość zaoszczędzenia i szybkiego osiągnięcia sukcesu. Radzimy jak zaoszczędzić, jakie podjąć kroki w celu poradzenia sobie z zawiłymi zasadami prawnymi, a także oferujemy pomoc w zakładaniu firmy za granicą.

254
0
4
Decyzja o wsparciu nowych inwestycji

Decyzja o wsparciu nowych inwestycji

Instytucja zajmuje się organizacją pomocy rządowej dla przedsiębiorców. Konsultanci doradzają w jakich okolicznościach dostępna jest decyzja o wsparciu nowych inwestycji oraz jak ją uzyskać lub zabezpieczyć sobie prawo do niej. Specjaliści informują o ulgach podatkowych przewidzianych w przepisach prawa podatkowego.

493
0
5
Kancelaria prawna w Warszawie

Kancelaria prawna w Warszawie

Nasza Kancelaria specjalizuje się w sprawach upadłościowych. Zarówno osoby fizyczne, jak i prawne coraz częściej uciekają się do takiego rozwiązania, chroniąc tym samym swój majątek. Zimmerman i Wspólnicy są w stanie podjąć się reprezentowania Klientów na wszystkich etapów prowadzonego postępowania - dotyczy to również reprezentowania syndyków masy upadłościowej. Udzielamy porad - doraźnych i cyklicznych - które pozwalają rozwiązać wszelkie wątpliwości merytoryczne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

320
0
6
Organizacja imprez Poznań

Organizacja imprez Poznań

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, której domeną jest organizacja imprez. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza firma. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem dużych konferencji, szkoleń czy imprez dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne usługi logistyczne, pozwalające każdemu dostać się na miejsce konferencji w bardzo podobnym czasie. Ponad 15 letnie doświadczenie w branży.

468
0
7
Materiały biurowe

Materiały biurowe

W tej ofercie odnajdziesz przede wszytymi rozbudowany asortyment drobnych przedmiotów, które w codziennej pracy, porządkowaniu dokumentacji oraz wielu czynnościach organizacyjnych okazują się niezbędne. Czy wyobrażasz sobie księgowość bez dostępu do papierów, zszywaczy, czy też zakreślaczy? W sklepie 4Office odnajdziesz to, co jest Ci potrzebne od zaraz. Materiały biurowe, które sprzedajemy to również oferta oparta na bardzo korzystnych i atrakcyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że dodatki te pozwolą zwiększyć efektywność codziennej pracy.

478
0
sczt © 2021