Ocena strony 2

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
colorfil pla

colorfil pla

Drukowanie 3D znalazło wielu zwolenników oraz pasjonatów. Tworzeniem modeli zajęli się zarówno hobbyści, jak i działacze biznesowi. Każda z tych grup potrzebuje odpowiednich materiałów, umożliwiających wydrukowanie trójwymiarowego modelu. Colorfil PLA to jeden z najprostszych filamentów do drukowania

174
0
2
Szkolenia wod-kan 2022

Szkolenia wod-kan 2022

Jestem doradcą, który oferuje swoje usługi głównie dla przedsiębiorstw związanych z dostarczaniem mediów oraz odprowadzaniem ścieków. W zakresie moich usług znajdują się m.in. szkolenia wod-kan. W 2022 roku przeprowadziłem szereg warsztatów tego typu. Dzięki temu przekazałem swoją wiedzę związaną z przygotowywaniem taryf wielu pracownikom.

251
0
3
pożyczki pod zastaw nieruchomości

pożyczki pod zastaw nieruchomości

W jaki sposób sięgnąć po doskonałą ofertę finansową i jak wybrać tę jedyną - najlepszą? Wystarczy zapoznać się z ofertą naszej kancelarii, aby przekonać się, iż żaden bank nie jest w stanie dać lepszych warunków, niż te, które proponujemy w formie pożyczki pod zastaw nieruchomości - nawet bez zdolności kredytowej.

581
0
4
Biuro rachunkowe cennik

Biuro rachunkowe cennik

Jeśli szukasz pomocy w księgowości, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, będzie nasze biuro rachunkowe. Cennik tych usług jest niezwykle korzystny i zależny od indywidualnych potrzeb klienta. Wrocław to miejsce, w którym świadczymy swoje profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami już dziś!

169
0
5
Opinie Pracownia Finansowa

Opinie Pracownia Finansowa

Potrzebujesz doradztwa i obsługi w zakresie procedur inwestycyjnych? Pracownia Finansowa to firma, która od lat już wspiera przedsiębiorców w biznesach związanych z energetyką wiatrową czy nieruchomościami - sprawdź opinie, które wystawili nam zadowoleni klienci. Pomagamy w inwestycjach, które pozwalają na niemal pewne osiąganie długofalowych zysków.

96
0
6
Konfekcjonowanie

Konfekcjonowanie

Oferujemy pomoc w zakresie działań poligraficznych, których nie można wykonać przy użyciu maszyn. Nasze ręczne konfekcjonowanie artykułów to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji. Przepakowujemy produkty, pakujemy zestawy, oklejamy folią i dodajemy materiały promocyjne do paczek. Zachęcamy do skorzystania z usług Unobrand wszystkich, którzy pragną wypromować swoją markę.

45
0
7
Agencja zatrudnienia

Agencja zatrudnienia

Nasza agencja zatrudnienia od lat zajmuje się rekrutowaniem obcokrajowców, osób pochodzących z krajów wschodnich, takich jak Ukraina, Chiny czy Nepal. Proponujemy efektywne rozwiązania dla biznesu, dzięki którym ograniczysz koszta związane z zatrudnieniem oraz uporasz się z problemem braków kadrowych w firmie.

539
0
8
Doradca restrukturyzacyjny

Doradca restrukturyzacyjny

Prowadzone przez nas działania mają na celu prawne wsparcie podmiotów gospodarczych z różnych branż i o różnej wielkości. Doradca restrukturyzacyjny z warszawskiej kancelarii Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. udzieli Wam pomocy m. in. w kwestiach związanych ze zmianami w nowym prawie upadłościowym.

562
0
9
Pomoc w zakładaniu firmy

Pomoc w zakładaniu firmy

Zapraszamy przedstawicieli firm do skorzystania z porad podatkowych, dzięki którym pojawi się możliwość zaoszczędzenia i szybkiego osiągnięcia sukcesu. Radzimy jak zaoszczędzić, jakie podjąć kroki w celu poradzenia sobie z zawiłymi zasadami prawnymi, a także oferujemy pomoc w zakładaniu firmy za granicą.

254
0
10
Decyzja o wsparciu nowych inwestycji

Decyzja o wsparciu nowych inwestycji

Instytucja zajmuje się organizacją pomocy rządowej dla przedsiębiorców. Konsultanci doradzają w jakich okolicznościach dostępna jest decyzja o wsparciu nowych inwestycji oraz jak ją uzyskać lub zabezpieczyć sobie prawo do niej. Specjaliści informują o ulgach podatkowych przewidzianych w przepisach prawa podatkowego.

493
0
11
Kancelaria prawna w Warszawie

Kancelaria prawna w Warszawie

Nasza Kancelaria specjalizuje się w sprawach upadłościowych. Zarówno osoby fizyczne, jak i prawne coraz częściej uciekają się do takiego rozwiązania, chroniąc tym samym swój majątek. Zimmerman i Wspólnicy są w stanie podjąć się reprezentowania Klientów na wszystkich etapów prowadzonego postępowania - dotyczy to również reprezentowania syndyków masy upadłościowej. Udzielamy porad - doraźnych i cyklicznych - które pozwalają rozwiązać wszelkie wątpliwości merytoryczne. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

320
0
12
Organizacja imprez Poznań

Organizacja imprez Poznań

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, której domeną jest organizacja imprez. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza firma. Na co dzień zajmujemy się organizowaniem dużych konferencji, szkoleń czy imprez dla firm. W naszej ofercie znajdą Państwo również profesjonalne usługi logistyczne, pozwalające każdemu dostać się na miejsce konferencji w bardzo podobnym czasie. Ponad 15 letnie doświadczenie w branży.

468
0
sczt © 2022