Ocena strony 4

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Świeczki Kringle Candle

Świeczki Kringle Candle

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą olejków i wosków zapachowych. Świeczki Kringle Candle sprawią, że w zaciszu swojego domu poczujesz woń niedawno padającego deszczu lub powiewy waniliowo-cytrusowe. Oferowane produkty dostępne są w słoiczkach różnej wielkości lub w postaci wosków przeznaczonych do kominków.

384
0
2
Sklep dla psów

Sklep dla psów

Od lat sprzedajemy naszym klientom rozmaite karmy oraz akcesoria, które są odpowiednie dla ich pupili. Nasz sklep dla psów oferuje m.in. bardzo zdrową karmę dla szczeniaków, a także dla dorosłych zwierzaków. Udostępniamy również wiele różnych zabawek, takich jak gryzaki, maskotki, piszczałki, dyski czy przytulanki.

483
0
3
Szara pleśń truskawki

Szara pleśń truskawki

Uprawiane owoce powinny zostać odpowiednio zabezpieczone, m.in. przy pomocy dostępnych środków biologicznych, przed charakterystycznymi dla danego gatunku chorobami i przypadłościami. Jedną z nich jest szara pleśń truskawki, objawiająca się brunatnymi plamami znajdującymi się na owocach, głównie w okolicach szypułki.

84
0
4
pieczęć lakowa

pieczęć lakowa

Taka forma zabezpieczania ważnych dokumentów znana jest już od czasów średniowiecza wtedy właśnie pieczęć lakowa umieszczana była na listach i innych dokumentach urzędowych. Mimo tego, że współcześnie nie jest już powszechnie stosowana to nadal doskonale nadaje się do ozdabiania listów, a także zaproszeń.

600
0
5
Podłoża ekologiczne

Podłoża ekologiczne

Proponujemy naturalne artykuły, dzięki którym możliwe jest rozpoczęcie upraw glebowych i bezglebowych. Oferowane podłoża ekologiczne są tworzone na bazie węgla brunatnego, dzięki czemu nasza uprawa będzie pochłaniać gaz cieplarniany i redukować obecność dwutlenku węgla w powietrzu. Naszą misją jest przekonanie właścicieli agrobiznesu do promowania ochrony środowiska poprzez jak najbardziej naturalną gospodarkę rolną.

189
0
6
Tarcica sosnowa

Tarcica sosnowa

Nasze przedsiębiorstwo od lat zajmuje się obróbką drewna, w postaci cięcia, impregnacji, suszenia oraz szeregu innych czynności. Jednym z obsługiwanych przez nas produktów jest tarcica sosnowa wykorzystywana jako deska konstrukcyjna i elewacyjna. KPPD-Szczecinek posiada pięć własnych autoklawów do jej ciśnieniowego impregnowania. Nasze zlecenia wykonujemy przy zastosowaniu bezchromowego środka Wolmanit CX-10. Stosujemy się również do niemieckiej normy jakościowej DIN 68 800, która zabezpiecza drewno przed czynnikami atmosferycznymi oraz pleśnią.

45
0
7
Przepychanie kanalizacji Łódź

Przepychanie kanalizacji Łódź

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która specjalizuje się w kompleksowych usługach hydraulicznych, w tym m.in. w przepychaniu kanalizacji w Łodzi oraz innych pracach, związanych z systemami i instalacjami domowymi. Proponujemy nowoczesne rozwiązania oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu możemy zagwarantować zadowolenie z naszych działań.

520
0
8
kuferek wspomnień

kuferek wspomnień

Alternatywa dla tradycyjnych kartek z życzeniami i pamiątek chrztu świętego będzie prezentowany przez nas kuferek wspomnień. Wykonana z litego drewna skrzynia, lakierowana i ozdobiona techniką decoupage pomieści wszystkie drobne prezenty. Oferujemy również możliwość bezpłatnej personalizacji - umieszczenia na wieku imienia dziecka oraz dedykacji.

79
0
9
Zegarki repliki

Zegarki repliki

Jeżeli chcesz wkroczyć do świata wyjątkowych replik zegarków, zachęcamy do zapoznania się z modelami zaprezentowanymi na naszej stronie. Przedstawiamy czasomierze wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, skóry oraz szkła, które pozwolą każdemu kolekcjonerowi na przybliżenie szczegółów konstrukcji oraz designu oryginałów przed zdecydowaniem się na zakup tegoż.

476
0
10
Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące

Jednym z obiektów sprzedaży w naszej firmie są maszyny czyszczące. Są bardzo funkcjonalne, bo umożliwiają nie tylko mycie, ale także suszenie powierzchni małych i dużych. Ich nieskomplikowana budowa umożliwia komfortową i łatwą eksploatację. Nasze produkty to doskonały sposób na szybkie i efektywne sprzątanie nawet najbardziej zabrudzonych i trudno dostępnych powierzchni.

516
0
11
Worki i reklamówki foliowe

Worki i reklamówki foliowe

Nasza firma specjalizuje się w produkcji toreb reklamowych z nadrukiem wykonywanym najnowszymi metodami poligraficznymi. Nasza oferta obejmuje zarówno popularne reklamówki foliowe, jak i ekologiczne modele bawełniane oraz papierowe. Poza tym wykonujemy także eleganckie opakowania na wino. Zapewniamy wysoką jakość i wytrzymałość materiałów, a także wyrazistość nadruku.

86
0
12
Flipchart

Flipchart

Udostępniamy Państwu w naszej ofercie praktyczną i funkcjonalna tablicę demonstracyjną typu flipchart. Prezentowane przez nas Rozwiązanie doskonale spisuje się podczas wykładów, konferencji, spotkań biznesowych czy zajęć lekcyjnych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą tablic.

178
0
13
Silosy paszowe

Silosy paszowe

W asortymencie firmy Riela, zajmującej się dystrybucją profesjonalnego wyposażenia dla sektora rolnictwa, znajdziecie m. in. najwyższej jakości silosy paszowe. Tego typu rozwiązania w dużym stopniu usprawnią prace związane z karmieniem trzody chlewnej, ułatwiając przechowywanie suchej karmy w zbiornikach zapewniających zachowanie wszelkich wartości odżywczych. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania idealne zarówno dla małych gospodarstw, jak i dla ferm hodowlanych.

248
0
14
Torby reklamowe

Torby reklamowe

Torby reklamowe oferowane przez firmę Bagpack to wyjątkowe połączenie gadżetu z prezentem, który pozwoli Państwa klientom utożsamiać się z Państwa firmą. Zapewniamy, że to właśnie nasze produkty będą dla Państwa największą możliwością promocji. Gwarantujemy, że torby reklamowe wyprodukowane przez naszą firmę są profesjonalnie wykończone i zachowują ciekawe walory wizualne i graficzne. Sprawia to, że idealnie sprawdzają się przy różnego rodzaju okazjach, w których liczy się eleganckie opakowanie.

480
0
sczt © 2019