Ocena strony 3

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
paraprotex

paraprotex

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne wyroby do diety, które opracowano i wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych. Oferujemy m.in. preparaty ParaProtex, które mogą wspomóc osoby borykające się z niedogodnościami przewodu pokarmowego. Oferowane środki bazują na naturalnych składnikach, jednak zawsze uważnie czytaj ich skład.

293
0
2
Witrektomia Poznań

Witrektomia Poznań

Jeśli borykacie się z problemem, jakim jest odklejenie siatkówki zapraszany do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie potrzebnych badań i postawienie diagnozy. Następnie wykonane zostaną przez nas zabiegi pozwalające na poprawę funkcjonowania Waszego narządu wzroku.Przeprowadzamy witrektomię w klinice w Poznaniu.

231
0
3
Specjalista medycyny nuklearnej

Specjalista medycyny nuklearnej

Internistyczny gabinet lekarski zlokalizowany jest na terenie Olesna. Prowadzi go specjalista medycyny nuklearnej, endokrynologii oraz chorób wewnętrznych. Przeprowadza biopsję aspiracyjną cienkoigłową celowaną pod kontrolą USG, scyntygrafię, a także rezonans magnetyczny. Możliwa jest wyłącznie rejestracja telefoniczna.

568
0
4
protezy Warszawa

protezy Warszawa

Zajmujemy się leczeniem wad zgryzu wynikających z ubytków, przesunięcia lub cofnięcia się zębów. Nasz protetyk (Warszawa) wykorzystuje w tym celu jedną z metod, takich jak protezy szkieletowe lub akrylowe, wkłady koronowo-korzeniowe, korony protetyczne, licówki lub mosty porcelanowe, szyny relaksacyjne.

55
0
5
Implanty zębów cennik

Implanty zębów cennik

Serdecznie zapraszamy do gabinetu dentystycznego, w którym pracują wyłącznie przyjaźnie nastawione osoby. U nas już nigdy nie będziesz stresował się wizytą u dentysty. W naszym gabinecie przyjmuje profesjonalny, doświadczony stomatolog, który wykonuje takie usługi, jak kompleksowe leczenie zębów, w tym również leczenie kanałowe, zdjęcia panoramiczne zębów, czy implanty. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasz gabinet stomatologiczny. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na nasze usługi przedstawiony w serwisie internetowym.

539
0
6
Sanatorium Ciechocinek

Sanatorium Ciechocinek

Jeśli chcemy poddać się leczeniu sanatoryjnemu, bardzo dobrze jest wybrać sanatoria w Ciechocinku. Miasto to położone jest w centralnej Polsce, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób mieszkających w tej części Polski. Nie trzeba pokonywać mnóstwa kilometrów aby dostać się do sanatorium. Ciechocinek jest doskonale zlokalizowany. Podróż również może być męcząca i negatywnie wpłynąć na zdrowie, lepiej wiec uniknąć nadmiernego przemęczenia i wybrać sanatoria w Ciechocinku.

220
0
7
Preparaty przeciw wypadaniu włosów

Preparaty przeciw wypadaniu włosów

Próbowałeś już wszystkiego, a problem łysienia nadal Cię dotyczy? Sprawdź ofertę na kosmetyki ze sklepu internetowego Hair Pharma. Znajdziesz tam wydajne i skuteczne preparaty przeciw wypadaniu włosów - ampułki, peelingi, lotiony i wiele innych. Pobudzają one cebulki i mikrokrążenie skóry głowy, stymulując wzrost kosmyków.

490
0
8
Kosmetyki oliwkowe sklep

Kosmetyki oliwkowe sklep

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z bogata ofertą naszej oficjalnej strony internetowej. Nasza firma zajmuje się sprowadzaniem oryginalnych produktów greckich na polski rynek. Oprócz artykułów spożywczych, nasz sklep ma także w swoim asortymencie wyjątkowe, naturalne kosmetyki oliwkowe.

34
0
9
Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Laserowa korekcja wzroku Warszawa

Jesteś zmęczony i zniecierpliwiony czy niechętny noszeniu codziennie okularów? Masz dość też soczewek kontaktowych i chcesz mieć po prostu zdrowe oczy? Nasza klinika działa w zakresie, jakim jest laserowa korekcja wzroku w Warszawie. Sprawdź na naszej stronie internetowej zalecenia czy też przeciwwskazania do zabiegu.

530
0
10
usg brzucha Włocławek

usg brzucha Włocławek

Prowadzę prywatną praktykę jako specjalista radiolog i diagnostyk obrazowy. Wykonuję badania usg brzucha, tarczycy, jąder, piersi, tkanek miękkich oraz stawów kolanowych. Technologia ta korzysta z wysokich fal akustycznych i używana jest w diagnostyce i profilaktyce chorób. Udzielam także konsultacji radiologicznych.

36
0
11
Terapia schematów Kraków

Terapia schematów Kraków

W naszym krakowskim gabinecie psychologicznym w pracy z pacjentami posiłkujemy się różnymi metodami. Jedną z nich jest terapia schematów, która pomaga w leczeniu osób z zaburzeniami osobowości oraz innymi problemami natury psychologicznej. Z tego rodzaju pomocy korzystają m.in. osoby, które nieustannie popełniają te same błędy w relacjach oraz które mają trudności z opanowaniem emocji.

50
0
12
Wypożyczalnia sprzętu medycznego Rybnik

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Rybnik

Jeżeli zajmujesz się domową opieką nad chorym, to koniecznie musisz sięgnąć po specjalistyczne urządzenia, które zapewnią mu pełne bezpieczeństwo każdego dnia. Firma Express-Med to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która oferuje m. in. podnośniki pacjenta, wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne i koncentratory tlenu. Rybnik to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba.

447
0
13
Objawy nerwicy

Objawy nerwicy

Zapraszam do skorzystania z pomocy w przypadku takich problemów, jak gorszy nastrój, depresja, objawy nerwicy, obniżona samoocena oraz w problemach psychosomatycznych, takich jak zespół jelita drażliwego. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak lepiej znosić sytuacje stresogenne, skontaktuj się z nami. Dobry psychoterapeuta pomoże Ci odnaleźć zadowolenie, radość z życia oraz optymizm. Często bliscy, rodzice oraz przyjaciele nie są w stanie pomóc w takich sytuacjach - wtedy konieczna jest porada z zewnątrz. Nasz ośrodek mieści się we Wrocławiu.

394
0
14
Masaż w firmie Warszawa

Masaż w firmie Warszawa

Zapraszam do współpracy z profesjonalnym masażystą w Warszawie. Wykonuję głównie zabiegi odprężające, rehabilitacyjne, redukujące tkankę tłuszczową i zmniejszające cellulitis. Poza zaletami odchudzającymi jest to zwykły, przyjemnie relaksacyjny masaż. Oferuję własny dojazd do domu lub miejsca pracy klienta dzięki czemu łatwej i szybciej skorzystasz z moich usług.

130
0
15
przychodnia Warszawa targówek

przychodnia Warszawa targówek

Nasza placówka to miejsce, w którym nie tylko wykonasz badania, ale także uzyskasz pomoc lekarską w różnorodnym zakresie. Przychodnia znajduje się na Targówku w Warszawie, gdzie zajmujemy się m.in. rehabilitacją, diagnostyką obrazową, laboratoryjną oraz badaniami i zabiegami specjalistycznymi. Wspieramy również w zrzucaniu wagi, oferując pakiety dietetyczne.

428
0
16
Oryginalne produkty Herbalife

Oryginalne produkty Herbalife

Każda osoba, która dba o swoje zdrowie słyszała z pewnością o produktach Herbalife. Sklep z takimi preparatami oferuje środki odpowiednie dla osób, którym zależy na zrzuceniu wagi, dla tych, które mają problem z układem krążenia czy wypadaniem włosów. DietaLife to produkty dla każdego, dlatego skorzystaj już dziś!

562
0
sczt © 2022