Ocena strony 6

Ocena strony:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Autoholowanie A1

Autoholowanie A1

Samochód nagle odmówił Ci posłuszeństwa? Skorzystaj z usług naszej całodobowej pomocy drogowej! Oferujemy błyskawiczne autoholowanie na terenie województwa łódzkiego. Możemy również zrealizować usługę na autostradzie A1, A2 lub na drodze S8 - wówczas obowiązują dopłaty. Oferujemy standardowy transport na lawecie. Ceny ustalane są indywidualnie i są zależne od wielkości pojazdów, a także rodzaju uszkodzeń.

141
0
2
Dowóz na lotnisko

Dowóz na lotnisko

Jeżeli szukasz profesjonalnych i kompleksowych usług przewozu osób nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy dowóz na lotnisko w Berlinie oraz Goleniowie, dostosowany do konkretnych potrzeb Klientów. Możesz wybrać transfer liniowy, indywidualny a także spod domu. Odwiedź stronę Interglobus Tour i zapoznaj się z naszą ofertą.

526
0
3
Myjnie samoobsługowe

Myjnie samoobsługowe

Jeśli od pewnego czasu rozważacie Państwo otworzenie własnej myjni samoobsługowej, zdecydujcie się na podjęcie współpracy z marką Tixewash. Domeną naszej działalności są punkty bezdotykowe. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług proponowanych przez nas plasowała się na najwyższym możliwym poziomie. W tym właśnie celu w swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy środki chemiczne, nie powodujące jakichkolwiek efektów ubocznych oraz negatywnych skutków widocznym na powierzchni lakieru.

327
0
4
Wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajem agregatów prądotwórczych

Organizatorzy realizowanych w terenie planów zdjęciowych dobrze wiedzą, że muszą przygotować się na każdą ewentualność. Poza podstawowym sprzętem takim jak garderoby czy mobilne toalety powinni posiadać także bardziej specjalistyczne urządzenia. Firma Camera Car oferuje Państwu wynajem agregatów prądotwórczych. Zajmujemy się również profesjonalną obsługą programów telewizyjnych. Więcej informacji znajdą państwo na naszej stronie.

521
0
5
Folie na szyby

Folie na szyby

Z myślą o właścicielach aut, oferujemy przyciemniające folie na szyby, zapewniające prywatność. Tego rodzaju artykuły nie tylko chronią przed zbyt dużym natężeniem promieni słonecznych, ale także posiadają walory estetyczne. Polecamy wersje niemetalizowane i metalizowane o różnych stopniach przyciemnienia.

325
0
6
Poszewki - Sklep Mariall

Poszewki - Sklep Mariall

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze poszewki na polskim rynku. To połączenie miękkości, delikatności i jednocześnie odporności na różnego rodzaju uszkodzenia. Gwarantujemy pełne zadowolenie każdego użytkownika tych materiałów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

489
1
7
Szkolenia księgowość

Szkolenia księgowość

Są Państwo osobami, które ciągle pragną doskonalić swoje kwalifikacje i umiejętności? Polecamy więc nasze wspaniałe szkolenia. Księgowość to popularny kierunek, który przygotuje Państwa do pracy w prestiżowym i dobrze płatnym zawodzie. Najlepsze szkolenia z księgowości znajdą Państwo tylko w naszej ofercie.

51
0
8
Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych

Czytnik linii papilarnych wybierany jest przez liczne przedsiębiorstwa z uwagi na prostotę jego wykorzystania oraz znaczne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wewnątrz obiektu i nadzoru nad pracownikami. Zapraszamy do skorzystania z oferty czytników linii papilarnych i innych urządzeń biometrycznych przedsiębiorstwa Polsystem.

286
0
9
Blachy aluminiowe

Blachy aluminiowe

Obecnie pokrycia dachowe w dużej mierze wykonane są z blachy aluminiowej. Ma to swoje dobre strony w przypadku, gdy przy wykonywaniu niskiego nakładu finansowego oraz jakości konstrukcji można osiągać wymierne rezultaty. W naszej ofercie znajdują się pręty oraz blachy aluminiowe i anodowane różnych przekrojów. Aluminiowe elementy od stalowego partnera.

594
0
sczt © 2018